Regulament

Parcări din Municipiului Piatra Neamţ:
- regulament de delegare a gestiunii prin concesiune a serviciului public de administrare, întreţinere și exploatare a parcărilor de reşedinţă, a parcărilor închiriate instituţiilor publice sau private de pe domeniul public și privat al Municipiului Piatra Neamţ - detalii (format .pdf)
- regulament de organizare și funcţionare serviciului public de administrare, întreţinere și exploatare a parcărilor de reşedinţă și a parcărilor închiriate instituţiilor publice sau private de pe domeniul public și privat al Municipiului Piatra Neamţ - detalii (format .pdf)

../common/calendar Postat la data de: 26.02.2015