Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

► Municipiul Piatra Neamt, cu sediul în municipiul Piatra Neamt, str. Stefan cel Mare nr. 6-8, județul Neamț - anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul "Reorganizarea coridorului principal de mobilitate urbană pe axa EST-VEST (bulevardul Decebal, Piața Mihail Kogălniceanu, bulevardul Traian) – Obiect Pod peste Cuiejdi, piața Mihail Kogălniceanu", propus a fi amplasat în județul Neamţ, municipiul Piatra Neamț.
► Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5 şi la sediul solicitantului Municipiul Piatra Neamt, loc. Piatra Neamt, str. Stefan cel Mare nr. 6-8, județul Neamț, în zilele de luni până joi, între orele 8.00-16.30 și vineri între orele 8.00-14.00.
Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecţia Mediului Neamț, Piața 22 decembrie, nr. 5, din Piatra Neamț.

../common/calendar Postat la data de: 17.02.2023