Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Municipiul Piatra Neamț prin Primar Andrei Carabelea, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “Creșterea performanțelor pentru transportul public prin investiții de tip integrat în soluții inteligente aferente unui coridor de mobilitate din municipiul Piatra Neamț”, propus a fi amplasat în Piatra Neamt, județul Neamț. Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul A.P.M. Neamţ, Piatra Neamţ, Piaţa 22 Decembrie, nr.5, în zilele de luni – joi între orele 8.00 – 16.30 şi vineri între orele 8.00 – 14.00 si la sediul beneficiarului din Piatra Neamț, str. Ștefan cel Mare nr. 6-8, județul Neamț, în zilele de luni – vineri între orele 8.00 – 16.00. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul A.P.M.Neamţ.

../common/calendar Postat la data de: 01.11.2023