Solicitare de emitere a acordului de mediu

Municipiul Piatra-Neamț, titular proiect, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Lucrări de închidere depozite ecologice de deșeuri municipale", propus a fi amplasat in jud. Neamţ, municipiul Piatra-Neamț, str. Gheorghe Doja, Cartier Vânători - punct depozit ecologic. Informaţiile privind proiectul propus/memoriul de prezentare pot fi consultate la sediul A.P.M. Neamţ, Piatra-Neamţ, Piaţa 22 Decembrie, nr.5, telefon 0233/215049, în zilele de luni – joi între orele 8 – 1630 şi vineri între orele 8 - 14 şi la sediul Primăriei Municipiului Piatra-Neamț, în zilele de luni – vineri între orele 830– 16. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul APM NEAMȚ.

../common/calendar Postat la data de: 25.09.2023