PRIMĂRIA MUNICIPIULUI PIATRA NEAMŢ
Telefonul cetățeanului 0040 233 210872, Telefon Cabinet Primar 0758 111855
E-mail: infopn@primariapn.ro

Afișare Conținut Web

Vă mulțumim pentru implicarea dumneavoastră

Afișare Conținut Web

Misiunea Smart City și Declarația "Piatra Neamț 2020 - Oraș Inteligent"
Pentru detalii dați click aici

Dispoziția nr. 1780 din 21.07.2022

Privind convocarea Consiliului Local al Municipiului Piatra Neamţ în şedinţă ordinară pentru data de 27.07.2022 – ora 14:00, desfășurată în sala de ședințea Primăriei municipiului Piatra Neamț, din str. Ștefan cel Mare, nr. 6-8

../common/calendar Postat la data de: 21.07.2022

Clasamente locuințe ANL

Punctaj stabilire ordine de prioritate - dosare actualizate în perioada ianuarie - martie 2022
- cerere de locuințe repartizare locuințe pentru tineri, destinate închirierii - detalii (format .pdf)
- cereri de locuințe respinse repartizare locuințe pentru tineri, destinate închirierii - ../common/calendar Postat la data de: 16.08.2022

Anunț public privind decizia etapei de încadrare

MUNICIPIUL PATRA-NEAMȚ, prin Primar Andrei Carabelea, titular al proiectului - Transformare Parc ZOO în grădină publică, modernizare construcții, amenajare amfiteatru, spații creație-expunere, seră, reamenajare incintă - anunță publicul interesat asupra luării deciziei etapei de încadrare de către Agenția pentru Protecția Mediului Neamț - detalii (format .pdf)

../common/calendar Postat la data de: 28.07.2022

Proiect de hotărâre

În conformitate cu prevederile Legii nr. 52/2003 privind transparența decizională în administrația publică, republicată, se aduce la cunoștința publică următorul proiect de act nomativ: Proiect de hotărâre privind aprobarea regulamentului de organizare și funcționare a serviciului public de gestionarea toaletelor publice și ecologice din municipiul Piatra Neamț și a documentației de atribuire a contractului de delegare prin concesiune a serviciului public de gestionarea toaletelor publice și ecologice din municipiul Piatra Neamț.
- proiect de hotărâre (format .pdf)
- referat de aprobare, raport de specialitate (format .pdf)
- caiet de sarcini (format .pdf)
- studiu de fudamentare (format .pdf)
- regulament (format .pdf)
- tarif (format .pdf)

../common/calendar Postat la data de: 04.08.2022

Proiect de hotărâre

În conformitate cu prevederile Legii nr. 52/2003 privind transparența decizională în administrația publică, republicată, se aduce la cunoștința publică următorul proiect de act nomativ: Proiect de hotărâre pentru aprobarea Regulamentului privind ridicarea, transportul, depozitarea şi restituirea vehiculelor staţionate neregulamentar pe domeniul public sau privat al municipiului Piatra Neamţ sau în alte locuri decât drumul public.
- proiect de hotărâre (format .pdf)
- referat de aprobare (format .pdf)
- regulament (format .pdf)

../common/calendar Postat la data de: 03.08.2022