PRIMĂRIA MUNICIPIULUI PIATRA NEAMŢ
Adresa: Str. Ştefan cel Mare, nr. 6-8, Piatra Neamţ, RO-610101
Telefon: 0040 233 218991, Telefonul cetățeanului 0040 233 210872
E-mail: infopn@primariapn.ro

Misiunea Smart City și Declarația "Piatra Neamț 2020 - Oraș Inteligent"
Pentru detalii dați click aici

În vederea elaborării

Planului de mobilitate urbană durabilă al Municipiului Piatra Neamţ

este necesară o colectare de informații legate de deplasările populației.

Aceasta are scop statistic și va ajuta la conturarea unei imagini mai clare asupra

intervențiilor necesare în perioada următoare - CHESTIONAR

Dispoziția nr. 233 din 18.02.2021

Privind convocarea Consiliului Local al Municipiului Piatra Neamţ în şedinţă ordinară pentru data de 25.02.2021 ora 14:00, desfășurată on-line prin intermediul aplicației ZOOM, în sala de şedinţe a Primăriei municipiului Piatra Neamţ din str. Ştefan cel Mare nr. 6 – 8, cu următoarele proiecte pe ordinea de zi: - detalii (format .pdf)

../common/calendar Postat la data de: 19.02.2021

În perioada 10 – 31 martie se efectuează recensământul de probă

În decursul anului 2022, va avea loc Recensământul Populaţiei şi Locuinţelor cu an de referinţă 2021. Recensământul va furniza indicatori statistici pentru monitorizarea numărului şi distribuţiei teritoriale a populaţiei rezidente, a structurii demografice şi socioeconomice, date referitoare la gospodăriile populaţiei, precum şi la fondul locativ, condiţiile de locuit ale populaţiei şi clădirile în care se situează locuinţele.
- ../common/calendar Postat la data de: 01.03.2021

Organizare licitaţie publică

Organizarea licitaţiei publice deschise pentru inchirierea unui spatiu din incinta Complexului Comercial Mall Forum Center, situat in str. Cuejdi, nr. 1B, parter cu destinația de Activități de Secretariat și Asigurări - detalii (format .pdf).

../common/calendar Postat la data de: 16.02.2021

Proiect de hotărâre pentru aprobare regulament

Regulamentul de Organizare și Funcționare al aparatului de specialitate al primarului
- proiect hotărâre (format .pdf)