Anunţ privind organizarea unei dezbateri publice

Primăria Municipiului Piatra-Neamț invită pe toţi cei interesaţi la dezbaterea publică privind  proiectul de act normativ: Regulament privind activitatea de ridicare, transport, depozitare şi eliberare a vehiculelor staţionate neregulamentar, a vehiculelor staţionate pe domeniul public în alte locuri decât drumul public, a vehiculelor care ocupă abuziv sau blocheaza accesul în locurile de parcare amenajate pe domeniul public/privat al municipiului, a vehiculelor parcate pe locurile de parcare adaptate, rezervate și semnalizate prin semn internațional pentru persoane cu handicap şi a vehiculelor fără stăpân sau abandonate pe terenuri aparţinând domeniului public/privat al statului sau al  municipiului Piatra-Neamţ.

../common/calendar Postat la data de: 26.08.2022