ANUNŢ PUBLIC privind decizia de emitere a autorizaţiei integrate de mediu

Agenţia pentru Protecţia Mediului Neamţ face publică decizia de emitere a autorizaţiei integrate de mediu pentru instalaţia: Depozit ecologic si activitati asociate, prevăzut în anexa 1 a Legii 278/2013, privind emisiile industriale: "Depozitele de deşeuri, astfel cum sunt definite la lit. b) din anexa nr. 1 la Hotărârea Guvernului nr. 349/2005 privind depozitarea deşeurilor, cu modificările şi completările ulterioare, care primesc peste 10 tone de deşeuri pe zi sau cu o capacitate totală de peste 25.000 de tone, cu excepţia depozitelor pentru deşeuri inerte", desfăşurată în municipiul Piatra Neamţ, cartier Vânători,  str. Gheorghe Doja, jud. Neamţ, titular activitate: UAT Municipiul Piatra Neamţ.

../common/calendar Postat la data de: 10.02.2017