Anunț privind solicitarea de emitere a autorizaţiei integrate de mediu

ANUNŢ PUBLIC privind solicitarea de emitere a autorizaţiei integrate de mediu
depusă la Agenţia pentru Protecţia Mediului Neamţ de către UAT Municipiul Piatra Neamţ cu sediul în Municipiul  Piatra Neamţ, str. Ştefan cel Mare, nr. 6-8, judeţul Neamţ, în scopul desfăşurării activităţii: pct. 5.4 din anexa 1 la Legea nr. 278/2013 privind emisiile industriale: "Depozitele de deşeuri, astfel cum sunt definite la lit. b) din anexa nr. 1 la Hotărârea Guvernului nr. 349/2005 privind depozitarea deşeurilor, cu modificările şi completările ulterioare, care primesc peste 10 tone de deşeuri pe zi sau cu o capacitate totală de peste 25.000 de tone, cu excepţia depozitelor pentru deşeuri inerte", desfăşurată în municipiul Piatra Neamţ, cartier Vânători,  str. Gheorghe Doja, jud. Neamţ.

../common/calendar Postat la data de: 21.11.2016