Proiectul Planului de Mobilitate Urbană Durabilă

- Proiectul Planului de Mobilitate Urbană Durabilă al Municipiului Piatra Neamţ (format .pdf) pentru perioada 2021-2027 poate fi consultat pe site-ul primăriei la adresa www.primariapn.ro, iar eventualele comentarii, completări, sugestii pot fi transmise la adresa de e-mail infopn@primariapn.ro sau pot fi depuse la sediul instituţiei din Strada Ştefan cel Mare nr.6-8, registratura primăriei, camera 20, până la data de 30 octombrie 2021.

../common/calendar Postat la data de: 01.10.2021