Anunţ public privind solicitarea acordului de mediu

MUNICIPIUL PIATRA-NEAMȚ, cu sediul în județul Neamț, municipiul Piatra Neamț, strada Ștefan cel Mare, nr. 6-8, titular al proiectului, anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: “Împădurire islaz Țigla, Piatra-Neamț”, propus a fi realizat în județul Neamț, extravilan municipiul Piatra-Neamț, N.C. 66054/UAT Municipiul Piatra-Neamț (parte din islazul Țigla = suprafață 38,1402 ha).
• Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul A.P.M. Neamţ, Piatra-Neamţ, Piaţa 22 Decembrie, nr. 5, telefon 0233219695, în zilele de luni – joi între orele 8 – 16 şi vineri între orele 8 - 14. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul A.P.M.Neamţ.

../common/calendar Postat la data de: 21.04.2023