Organizare licitație publică

Organizarea licitației publice  pentru închirierea bunurilor proprietate publică a Municipiului Piatra-Neamț: Conform H.C.L. nr. 126/28.04.2022, în baza O.U.G. nr.57/2019 privind Codul Administrativ, cu modificările și completările ulterioare, 5 (cinci) spații situate în incinta Băii Publice City Spa, înscrisă în CF cu nr. 63996, bunuri aparținând domeniului public al Municipiului Piatra-Neamț, Piața 22 Decembrie, nr.16: „Spațiul nr. 9ˮ în suprafață de 13.70 mp cu destinația prestări servicii; 2 spații libere în suprafață de 1,00 mp pentru amplasarea a două automate de cafea cu destinația comerț/prestări servicii;  2 spații libere în suprafață de 1,00 mp pentru amplasarea a două automate de băuturi răcoritoare și/sau snacks-uri cu destinația comerț/prestări servicii.

../common/calendar Postat la data de: 28.12.2022