Anunț public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

U.A.T. MUNICIPIUL PATRA-NEAMȚ, cu sediul în str. Ștefan cel Mare, nr. 6-8, municipiul Piatra-Neamț, județul Neamț, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de obținere a acordului de mediu pentru proiectul „Realizarea de rețele de alimentare cu apă și canalizare pe str. Petru Movilă, B-dul Decebal, P-ța Mihail Kogălniceanu și B-dul Traian”, propus a fi amplasat în str. Petru Movilă, B-dul Decebal, Piața Mihail Kogălniceanu și B-dul Traian, municipiul Piatra-Neamț.
Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Neamț din municipiul Piatra-Neamț, Piața 22 Decembrie, nr. 5, în zilele de luni-joi între orele 8:00-16:30 și vineri între orele 8:00-14:00, telefon 0233 /219695 și la sediul U.A.T. Municipiul Piatra-Neamț, în zilele de luni-joi între orele 8:00-16:30 și vineri între orele 8:00-14:00.
Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Neamț.

../common/calendar Postat la data de: 18.10.2022